Sesje RPG

Chcesz poprowadzić sesję?

Jeśli tak, to potrzebujemy właśnie Ciebie! Szukamy chętnych mistrzów gry, którzy włączą się w organizację naszego eventu. Jeśli chcesz pomóc tworzyć polskie środowisko erpegowe, poprowadź sesję (lub oczywiście kilka) chętnym graczom, aby pokazać im magiczny świat gier fabularnych.

Jeśli chcesz zgłosić swoją sesję RPG, którą przeprowadzisz online w ramach “Rzut na wschód ed. 2”, to koniecznie uzupełnij dane w tym formularzu: https://forms.gle/SD1nZy7tDCPY3ZaA8

Nabór sesji RPG potrwa do 30 lipca, więc w trakcie całego naszego przedsięwzięcia można jeszcze zgłaszać swoje sesje RPG. Jednak nie czekajcie zbyt długo z wysłaniem zgłoszenia, bo będzie mniej czasu na szukanie ekipy dla Was!

Kto może wziąć udział w sesjach?

Każdy! Aby zapisać się na wybrane sesje w ramach festiwalu “Rzut na wschód ed. 2”, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie. Zapisy na sesje RPG ruszą wkrótce. Damy znać niedługo!

Zapisy na sesje RPG

Poniżej znajdziecie informacje o sesjach RPG odbywających się w ramach 2. Lubelskiego Festiwalu Gier Fabularnych “Rzut na wschód”. Aby zgłosić się na sesję, wystarczy wypełnić ten formularz: link tutaj. Serdecznie zapraszamy chętnych graczy do wspólnej zabawy!

Gościniec Pod Przebitym Koboldem

26 lipca 2020, godz. 17:00 – 20:00, sesja RPG pt. Gościniec Pod Przebitym Koboldem. System: Fajerbol – Staromodna gra fabularna; Mistrz Gry: Kamil Śmigowski.

27 lipca 2020, godz. 17:00 – 20:00, sesja RPG pt. Gościniec Pod Przebitym Koboldem. System: Fajerbol – Staromodna gra fabularna; Mistrz Gry: Kamil Śmigowski.

Przygoda dla postaci poziomu pierwszego. Grupa poszukiwaczy podczas swej podróży do stolicy trafia na folwark we wsi Dęby. Spotykają tam załamanego mężczyznę mieszkającego na krytym wozie, który szuka pomocy w swej niedoli. Jest to Marcin Paszka i jest właścicielem Gościńca Pod Przebitym Koboldem. Jakiś czas temu w gościńcu zaczęły starczyć duchy koboldów, które niegdyś mieszkały w okolicznych terenach. Zostały one jednak całkowicie wytępione już jakieś sto lat wcześniej. Ich wściekłe duchy postanowiły doprowadzić do upadku lokalny gościniec, który został zbudowany jako pamiątka po tej ważnej dla lokalnej społeczności chwili. Marcin chętnie zapłaci całkiem dobre pieniądze komukolwiek kto pozbędzie się duchów z jego posesji. Niestety żaden miejscowy chłop nie ma na tyle odwagi, aby się tam udać. Gdy poszukiwacze przygód zdecydują się zbadać miejsce będą w stanie stwierdzić że koboldy które wystraszyły wszystkich jego gości nie są w cale zjawami. Dodatkowo w piwnicach budynku będzie czekać na nich o wiele poważniejsze niebezpieczeństwo.

Kłopoty na weselu (Dungeons and Dragons ed. 5)

23 lipca 2020, godz. 15:00 – 18:00 – sesja RPG pt. Kłopoty na weselu. System: Dungeons and Dragons ed. 5; Mistrz Podziemi: Jakub Bańka; opis:

W drodze do Wrót Baldura zatrzymaliście się w małej wiosce ze sporym problemem. No może dla nich był spory. Dla was nie stanowił on najmniejszego problemu. W miarach nagrody zostaliście zaproszeni na zbliżające się wesele córki sołtysa tej wioski. Głupio byłoby odmówić…
Trigery: Przemoc, alkohol.

Co stało się na cmentarzu zostaje na cmentarzu…(Dungeons and Dragons ed. 5)

23 lipca 2020, godz. 18:30 – 21:30 – sesja RPG pt. Co stało się na cmentarzu zostaje na cmentarzu… System: Dungeons and Dragons ed. 5; Mistrz Podziemi: Jakub Bańka; opis:

Przyjechaliście do Neverwinter bo mówiono wam, że pracy tu nie brakuje. Kłamali. Wszystkie karawany miały ochronę, do kanałów weszły już ze 3 drużyny i mówią, że nic w nich nie ma, nawet szczury wszystkie pozabijali! Już macie się stąd wynosić, kiedy podchodzi do was zakłopotany jegomość…
Trigery: Przemoc, śmierć, cmentarze, kości.